Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felvettek a btk-ra de nem...

Felvettek a btk-ra de nem akarok odamenni, hanem pótfelvételivel akarok máshova jelentkezni, mi ilyenkor a teendő? Leeht egyáltalán ilyet csinálni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 27. 17:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"amúgy az elég érdekes lehet hogy 240 pontod van, és nem kerülsz be egy 240 pontos szakra..."


1. A 144 pontos rendszerben felvételiztem.

2. Mai számítással több pontom lenne 240-nél. Vagyis nem 240 pontom lenne, és mai pontszámítást véve nem is 240 ponttal vettek fel.


Érted?

2012. júl. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

no de miért jelentkeztél akkor a BTK-ra? illetve, régen volt olyan (nem felvételiztem most, csal póton fogok, ezért nem vagyok biztos az infóimban), hogy X napig sorrendet lehetett változtatni, most lehetett volna?

kezd el, és fél év után próbálj meg mondjuk sulin belül szakot váltani

2012. júl. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
maradok!:)
2012. júl. 28. 19:53
 14/16 anonim ***** válasza:
Csak akkor iratkozz be, ha el is akarod végezni, különben csak az állami támogatott féléveidet pazarlod, ráadásul alá kell írnod a hallgatói szerződést is, amiben vállalod, hogy a képzési idő másfélszeresén belül végzel. Ha nem, akkor a kapott állami támogatás felét vissza kell fizetned. Úgyhogy jól gondold meg...
2012. aug. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
tudok mindent. már megbarátkoztam vele. valószínű pillanatnyi zavar volt.
2012. aug. 2. 17:57
 16/16 anonim ***** válasza:

Melyik btk?

Melyik szak?

2016. szept. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!