Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Budapest Kortárstánc Főiskola...

Budapest Kortárstánc Főiskola milyen? (lent)

Figyelt kérdés
Bekerülési lehetőség? Nehéz? hogy zajlik a felvételi? milyen szintet kéne elérnem hogy bekerüljek? Aki odajár vagy tud valami róla annak szivesen fogadom a válaszát:D

#felvételi #tánc #bekerülés #BKTF #Budapest Kortárstánc Főiskola
2012. júl. 28. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Kortárstánc Főiskola? Komolyan ennyiért is adnak diplomát?
2012. júl. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ezt hogy érted?

Hát Ott van a magyar táncművészeti főiskola és azért kérdeztem erről mert még nem nagyon hallotam róla és szerintem ez könnyebb mint a MTF

2012. júl. 28. 12:38
 3/8 anonim ***** válasza:

google-t használni nem tudó embereket alapból kizárnék...

[link]

2012. júl. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
gondolom ő személyes tapasztalatokat vár, kedves utolsó:)
2012. júl. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó! Igen ahogy mondod:) láttam már azt a honlapot de nekem olyan lehetetlenek tünt az elrendezése és leírás is furcsa.
2012. júl. 29. 14:21
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia! Elég relatív, h nehezebb-e mint az MTF, mert teljesen más. A Kortárstáncműn nagyon fontos, h minél több előzetes kurzuson vegyél részt, hála égnek ezekből mindig van bőven. Nem tudom, h még mindig van-e, és nincs kedvem most megnézni, de pár éve még volt előkészítő kurzusok, ami 9 hónapos, és maga a kurzus is felvételiköteles (nem kell félni, bár 3 "tárgyból" van felvételi, igazából az affinitást nézik, és nem azt, h mennyire vagy penge belőle). A nyári intenzív táboruk is nagyon jó, amit a Pilisben tartanak.

Én anno a szakközepes felvételijükön voltam, de ismerem a főiskolait is. Ha olvastad a honlapot, tudod, h elég komoly, ha jól emlékszem 4 vagy 5 napos a felvételi, folyamatos selejtezéssel, de nem megcsinálhatatlan. Nekem egy barátom úgy került be, h semmilyen előképzettsége nem volt, csak az előkészítőn vett részt, és a tavaszi, illetve nyári táboron. Nagyon jó suli, állítom, h jobb, mint az MTF (mindenesetre sokkal gyakorlatiasabb), nem véletlen, h sokan mennek át az MTF-ről a Kortársra.

Ráadásul nagy előnye, h ha esetleg nem jönne össze maga a fősuli, gyakran előfordul, h felajánlanak egy helyet a szakközépben (30 éves korig), és mivel az "osztályok" (maga a fősuli része is egy osztály) átjárhatóak, egyáltalán nem gáz, vagy ciki, ha "csak" oda jutsz be. Sőt, én azt tapasztaltam, h a szakközép része sokszor keményebb, mint a fősuli.

2012. aug. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szerintem eleg lelekgyilkos hely, az igazi tancmuveszek a vezetot sem ismerik el, balettmestereket hallottam ugy beszelni az Ivanrol,hogy nem akarod tudni.. emberileg kinyirja a tanitvanyait, a barataim par eve tomegesen menekultek, es szakmailag sem tudtak rola semmi jot mondani,abban latja a muveszetet,ha pucerra vetkozhet. A tobbi tanarrol nem tudok semmit, de nekem ennyit eleg volt tudnom ahhoz,hogy elkeruljem azt a helyet. Ha birod a megalaztatast, akkor menj,de szerintem nem er ennyit az egesz, csomo baratom ugy megutalta ott a tancot,hogy teljesen abbahagyta.
2012. aug. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lett nevük a művészeti ágban azoknak, akik a 2012-höz képest pár éve ott táncoltak.
2021. jan. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!