Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » érdemes lenne ezekkel az...

érdemes lenne ezekkel az adottságokkal jelentkezni?

Figyelt kérdés

sziasztok:) bocsi ha kicsit hosszú lesz.. szóval szeretem videókat, képeket szerkeszteni, fotókat manipulálni, és fotózni is. Van olyan szakma ahol a képszerkesztés külön dolog? Vagy ez egybe van a fotózással? Ha elvégzek a média szakon egy ilyet könnyen el tudok helyezkedni? És egy jó fotós kb mennyit keres, hogyan? gondoltam hogy okj-n még vmi szakmát elvégezzek, mert manapság több lábon áll az ember.. és nehéz média szakra bekerülni? Az a baj hogy nemtudom, hogy érdemes lenne e jelentkeznem, és hogy milyen tantárgyak a fontosak.. nyelvvizsgák?


ha gondoljátok, írjatok priviben h küldjek a galériáimról linkeket, szeretném ha őszintén megmondanátok,hogy érdemes lenne e ezzel foglalkoznom majd később.. gondolkodtam még reklám készítő/tervező , vagy olyan aki fotózáshoz beállítja a modelleket stb.. inkább stúdióban dolgoznék v ilyesmi, nem természet fotós, nem vagyok olyan 'világjárós' . :) köszi előre is

16L ( sima gimibe járok)


2012. júl. 30. 15:51
 1/4 A kérdező kommentje:
mert tudom, hogy a fotósokból is dunát lehet ereszteni :D
2012. júl. 30. 15:53
 2/4 A kérdező kommentje:
a másik h női modell/ sztár fotósok, stúdió fotósok is vannak? mert mindig tvben is pasikat látok
2012. júl. 30. 15:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ha ereszteni nem is, de rekeszteni biztosan:D

Ha tehetséges fotós vagy, akkor kaphatsz munkát természetesen, de az ismeretség itt sem hátrány. Arra mondjuk főiskolán jobban szert tehetsz. Nekem volt egy osztálytársam gimiben, aki már gimnazistaként elment "tanoncoskodni" fotóművész mellé, ő úgy tudom azóta már a szakmában dolgozik. Mivel nem tartom vele a kapcsolatot fogalmam sincs hogyan alakulnak az anyagi ügyei. Az interneten pedig utána tudsz járni a média szak követelményeinek, de szerintem nem nehéz bekerülni. BKF-en is vannak ilyen szakok, mind költségtérítéses. Más iskolákban nem tudom mi a helyzet, ezt is véletlenül olvastam.

2012. júl. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen !:) és van államilag támogatott?
2012. júl. 30. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!