A Debreceni egyetemen a diákigazolványt a gólyáknak most kell igányelni, vagy majd beiratkozáskor?

Figyelt kérdés

[link]

Én ezt találtam, de igazából semmit nem értek belőle. Valaki adna felvilágosítást? A Neptunra már beregisztráltam...


2012. aug. 3. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak nem IK? Egyébként, én is ugyanígy vagyok. Én egyelőre arra jutott, hogy:

1. IGÉNYLŐLAP SORSZÁM igénylésA Hallgatói Szolgáltató Központ (ÁJK/KTK TO) ad sorszámot (e-mailen- hszk@hszk.tek.unideb.hu, telefonon-52-518900/73974, személyesen a HSzK-ban)

MAGYARUL: telefonon/emailen vagy személyesen kérsz 1 sorszámot. Én emailen próbáltam még kedden, de azóta sincs válasz. Szóval ajánlom a telefont. És ha már érdeklődsz a telefon után, kérdezd már meg, hogy akik emailt kaptak, mikor kapnak választ rá :)


2. MEGRENDELÉS NeptunbanNeptun: Belépés, Ügyintézés/Diákigazolvány igénylés/Új felvétel, +igénylés típusát (első igénylés, adatváltozás, elvesztés, vagy téves adatrögzítés)valamint cím –állandó ill. értesítési címet választani, Mentéskor a díja, 1400 Ft-t a Neptunban kiírásra kerül („Diákigazolvány igénylés”).

MAGYARUL: A neptunon követed a sorrendet. Szerintem ezzel nincs gond. :D


3. Fizetés: Neptunon megkeresed a kért részt, kitöltöd, és fizetsz. Szerintem alapjáraton a gyűjtőszámlára utalj. Ha jól emlékszem, mától lehet, de szerintem hétfőtől biztosabb.


4. Fotó/Aláírás: Fogod magad, elmész az okmányirodába, elmondod miért vagy itt, és készítesz a leendő cuki kis diákhoz 1 fotót és aláírást. A kellő iratokat NE FELEDD!!!!


5. Küldés: Ezt, ha jól értelmezem, amit kapsz az okmányirodában, elküldöd a HSzK-nak.


6. Visszaigazolás: Ha minden rendben van, a HSzK küld majd egy emailt, hogy jól csináltál mindent. Ne kérdezd mennyi időre rá, fogalmam sincs.


7. Küldik majd valamikor a diákot.


8. Félévente érvényesítetted :D



UI.: Akkor ha lehet, telefonon érdeklődj már, vagy személyesen, és akkor kérdezd meg, hogy akik emailt küldtek, mikor kapnak választ. Remélem nem gond. :)

2012. aug. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De de , ik. Mert te is azon leszel? :D Valam ilyesmit szűrtem amúgy le énis a dologból :D
2012. aug. 3. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!