Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felsőoktatási diákigazolványt...

Felsőoktatási diákigazolványt mikor kell kérni/igényelni? Ez hogy zajlik?

Figyelt kérdés
2012. júl. 25. 16:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Két opció van: Vagy már megtetted a jelentkezéssel együtt, vagy majd beiratkozás után fogsz tudni igényelni a sulidban(jobb esetben 9-10 hónapon belül megjön...).
2012. júl. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Jelentkezéssel együtt? Az mit takar magában? Mert mikor febr. 24-én jelentkezni kellett, megjelöltem 4 helyet.

1. Talán mind a helyről meg kellett volna igényelni?

2. Az sem volt biztos hogy egyáltalán felvesznek akárhova is

3. Sehol nem volt leírva hogy akkor is lehet igényelni

2012. júl. 25. 16:36
 3/11 anonim ***** válasza:
2012-től megváltozott a rendszer... okmányirodába kell bemenni, ott csinálnak rólad fényképet, stb... vinni kell személyit meg lakcím kártyát és ott fogsz kapni egy adatlapot, amin lesz egy kód, azt kell a tanulmányirendszer diákigazolvány igénylő felületén megadni... ezután már asszem nem kell mást csinálni. Amúgy a lényeg, hogy menj be okmányirodába, és ott majd elmondják rendesen, hogy mit kell csinálnod... én sem tudom pontosan, még nem voltam bent igényelni.
2012. júl. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha felvettek, kapni fogsz postán egy nagy borítékot, abban minden le lesz írva. :) Nem lehetett diákot igényelni idén a jelentkezésnél.
2012. júl. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, várom a borítékot!!
2012. júl. 25. 16:45
 6/11 anonim ***** válasza:
e felvételin be kellett volna X-elned a kérek diákigazolványt opciót, feltölteni képet magadról, meg az aláírásodról és akkor ahova felvettek ott automatikusan megkapnád az első hetekben. feltételezem ezt nem tetted meg, mert akkor nem kérdeznél ilyet, így majd a TO-n kérsz nyomtatványt, azt kitöltöd, ráragasztod a fényképet, befizeted az 1600 FT-t (legalábbis 2 éve még annyi volt) és vársz jópár hónapot mire megjön.
2012. júl. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: most olvastam vissza, lehet tényleg nem így van már, akkor bocsi. én már végzős leszek.
2012. júl. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
papír alapon jelentkeztem, nem e-felvin.......
2012. júl. 25. 20:15
 9/11 anonim ***** válasza:
Tavaly, meg tavaly előtt papíron is lehetett diákigazolványt kérvényzni, ezek szerint idéntől már nem.
2012. júl. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jajj,de jó,hogy ezt olvastam!:) Tegnap már megkaptam a levelem,így a Neptunba már be tudok lépni,de diákigazolványről (se) nem szólt a levél,a Neptunon meg kér sorszámot (és szinte semmi mást az igazolvány igényléséhez),akkor ezek szerint az lesz az,amit az okmányba kapok.Köszi!:)
2012. júl. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!