Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Magyar Táncművészeti Főiskol...

A Magyar Táncművészeti Főiskola hányadik évtől van? Mármint úgy, mint egy rendes főiskola,18/19. életév után, érettségit követően? 15/L

Figyelt kérdés

2012. aug. 4. 00:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy mondod.
2012. aug. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. aug. 4. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Te akarsz oda menni?
2012. aug. 4. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Igen, tervezem. (Miért?)
2012. aug. 5. 23:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogyha másnak akarnád, akkor például idősebbeknek máshogy van, csak azért. Én különórán tanultam jazztáncot, és csoporttársaim közül többen már 1-2 diplomával, munka mellett táncoltak a kurzuson és úgy mentek aztán a Táncművészetire. De akkor az Neked nem aktuális.
2012. aug. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
attol fugg,milyen szakra akarsz menni. Ha klasszikus balettre,akkor lekested,mert arra kb. 10-11 eves korban kell jelentkezni.
2012. aug. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát annyira felcsigáztál, hogy előkerestem a képzési szerkezetet.:)


Íme:

[link]

2012. aug. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!