Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » TANÍTÓ szakon, ha műveltségi...

TANÍTÓ szakon, ha műveltségi területként angolt veszek fel, az mennyire nehéz? Mennyire kell tudnom angolul? Van valami szintfelmérő? És ha van, akkor az miből áll, nehéz?

Figyelt kérdés
Egyébként NYME-AK tanító szakra fogok járni. És erősen gondolkozom az ANGOL műveltségi területen. VALAKI SEGÍTSEN!

2012. aug. 13. 19:15
 1/1 Meisje válasza:

Szia! Én középfokú nyelvvizsgával mentem tanító, angol műv.ter.-re, a Kecskeméti Tanítóképzőbe, de a társaság 70%-nak nem volt, s mégis behozták a "lemaradásukat".

Nálunk a 3. szemesztertől kellett műveltségterületet választani, azaz az első kettő félévben ún. felmérőket írtunk, meg sokat beszéltünk órán (persze angulul), így csupán ketten morzsolódtak le/tanácsolták el.

Nekem nem voltak ezek a felmérők nehezek, sőt, a 6. félév után hiányzott ez a gyakorlati nyelvi kihívás.

2012. aug. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!