Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen OKJ képzésre érdemes...

Milyen OKJ képzésre érdemes jelentkezni, ahol jól meg lehet tanulni angolul?

Figyelt kérdés

2012. júl. 31. 12:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen nincs. Okj képzésen nem lehet jól megtanulni angolul. Ott szakmát tanítanak, nem nyelvet.
2012. júl. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Persze azt tudom, hogy a szakmára koncentrálnak,de mellette gondoltam. A barátom is így tanult meg olaszul 2 év alatt és mellette lett valami szakmája.
2012. júl. 31. 12:29
 3/12 anonim ***** válasza:
Idegenforgalmi szakok, ott tanítanak nyelvet, de ne várj csodát:(
2012. júl. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Létezik "idegennyelvű szakmenedzser" vagyy ilyesmi nevű OKJ képzés is. Rendszergazda képzésen tanultam angolt, az nem volt világrengető színvonal. Én se várnék a hazai szakképzéstől sokat ilyen téren, és sajnos más téren sem.
2012. aug. 5. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Semilyenre, feleségem is jár egy ilyenre de 4 hónap allat még a "Jó napot" sem tudja kimondani helyessen. Ott csak a pénzlenyúlásról van szó /és hogy legyen papír a halgatóknak/. HA MEG AKARSZ TANULNI MENJ KI DOLGOZNI angolnyelvű területre, pénz is kapsz meg a nyelvet is megtanulod.
2012. aug. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Idegenvezető esetleg? Bár attól függ milyen szinten... A "jól" az kicsit tág fogalom (legalábbis nekem :) ) Oda kell figyelni, mert vannak elég gázos sulik! Milyen nyelvtudással rendelkezel most? Érettségi eredmény, esetleg nyelvvizsga?
2012. aug. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm a válaszokat. Angolul nagyon keveset tudok mivel németből érettségiztem. Dolgozni nem szeretnék mivel itt van munkahelyem családi vállalkozásban és felmerült, hogy jó lenne ha tudnék én is kommunikálni a partnerekkel stb. Tanfolyamra én is gondoltam, de aztán eszembe jutott, hogy esetleg egy szakmával együtt nem is lenne rossz; de ha azt mondjátok,hogy nem lehet úgyse rendesen megtanulni (és mástól nem tudom megkérdezni, mert nincsenek ismerőseim akik tanulnának), elhiszem nektek,mert mindenki ezt mondta majdnem.
2012. aug. 7. 10:16
 8/12 anonim válasza:

Merre felé laksz? (hátha tudok ajánlani 1-2 jó sulit :)

Lehet, hogy még találkozunk is valamelyikben ;)

2012. aug. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Rétságon lakom, Nógrád megyében, de Pestre bármikor fel tudok menni mert szüleim ott laknak.Köszi előre is:)
2012. aug. 8. 10:19
 10/12 anonim válasza:
Pesten az Athéné, a Számalk és a MÜA jó. Nézz utána, keress olyanokat akik már jártak ezekben az iskolákban Okj-s képzésre! Tegyél fel kérdést gykorikérdések.hu-n :D
2012. aug. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!