Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » OKJ-s tanfolyam! Megéri ez?

OKJ-s tanfolyam! Megéri ez?

Figyelt kérdés
Idén érettségiztem, tervem Skócia volt, tanulás és munka. Viszont szakma nélkül nem szeretnék kimenni, ezért ugy döntöttem elvégzek egy szakmát és 2 év mulva kimegyek. Kérdésem a következő: Melyik szakma munkaképes és jólfizetett Anglia illetve Skót földeken? Leginkább szoftverfejlesztés, webmester szakirányok érdekelnek, valamint minden ami gép, minden ami hardver szoftver
2012. aug. 21. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább végezz el egy fősuli okj-s képzéssel semmir sem mész amik érdekelnek az elég piacképesek jó lehetőségeid vannak egy diplomával, én a helyedben ennek mennék:


[link]


1,5 évvel több de szerintem megéri


Sok sikert:)

2012. aug. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az előzőnek tökéletesen igaza van, az a 1,5 év nem számít, mivel sokkal nagyobb piaci értéke van, az okj informatikusokról meg annyit, hogy mindenki megkapja a papírt, de hogy megtanulsz programozni, az felejtős.
2012. aug. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!