Szeretnék jelentkezni a Számalk Meta gyógyszertári asszisztens okj-s képzésre. Vannak még rá jelentkezők? Ki mit tud a suliról, tanárokról és a képzésről?

Figyelt kérdés
2012. aug. 22. 12:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ha szeretnél "ingyen" fizetni évi 50.000 forintot, és azt akarod, hogy minden tantárgyadat összesen kb. 2 hozzá nem értő tanár tartsa, akkor hajrá!

csak lehúznak, nem is kis összegekkel, a színvonal pedig kritikán aluli. ne menj oda, én nagyon megszívtam.

2012. aug. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, igyekszem kerülni...üdv
2012. aug. 31. 21:32
 3/12 anonim ***** válasza:
Én a mérnök utcai szamalkba jártam, de embertelen hogy mi folyik ott. Behívnak a mosdóba hogy fizessek x összeget vagy különben megbuktat. Egyik ismerősömet az okj vizsga elött 3 nappal szombat reggel 7 órakor felhívták, hogy bocs te még is megbuktál. Majd miután lezajlottak a vizsgák kiderült hogy mégse bukott meg. Aztán közben az is kiderült hogy a szamalk és a gdf is megoldókulcs nélkül javítja a legtöbb vizsgát. Undórítóak!
2012. szept. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A 25 000 / félév igaz. A mosdós sztorit nem hiszem el, szerintem kamu.

Ezen kívül: tanárok általában jók (sok a gyakorló szakember, orvos).

Körülmények nagyon jók, épület szuper. Van tangyógyszertár, éppen kúpokat gyártunk.

Én ajánlom.

2012. okt. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%
Te, aki kettővel előttem írtál, szerintem nem ide jártál. Tavaly mi voltunk az első ilyen csoport a Metában, nekünk 9!!! tanárunk volt. Ráadásul szinte mindenki gyakorló szakember, és jók. Én nem bántam meg, hogy ide jöttem.
2012. okt. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Korrekt jó suli, messze jobb mint a többi lehúzos!
2012. okt. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
0%
META rulez! Ennyi fullos nőt 1 helyen...X)
2012. okt. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is alá tudom támasztani az előttem szólókat. Egy átlagos, normális iskola, normális tanárok, kítünő körülmények (épület)
2012. okt. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Az, hogy megoldókulcs nélkül javítják a dogákat, nem igaz!!! De az annál érdekesebb, hogy te minden SZÁMALK-os kérdésnél ugyanezt a gyalázkodást nyomod...
2013. febr. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én ide járok és teljesen elégedett vagyok. Év végén fogok vizsgázni és azt gondolom rendesen felkészítettek bennünket.

Amit a wc-s történetről írsz, fura. Ha ez valóban megtörtént (sérült tanárok mindenhol lehetnek, sőt vannak is), akkor ezt jelentetted-e valahol?

A lényeg: én jó szívvel ajánlom!

2013. febr. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!