Szeretnék jelentkezni a Számalk Meta gyógyszertári asszisztens okj-s képzésre. Vannak még rá jelentkezők? Ki mit tud a suliról, tanárokról és a képzésről?

Figyelt kérdés
2012. aug. 22. 12:33
1 2
 11/12 anonim válasza:

Nem tudom, hogy az első két válaszoló hova járt, de hogy nem a META-ba, az biztos. Én is oda járok, de a suli tök normális, én senkitől nem hallottam ilyet, hogy fizetni kell, hogy nem bukj meg, és nekem se mondta ezt egyik tanár sem! Arról se hallottam, hogy az OKJ-s vizsgán gáz lenne, ismerek egy-két embert, aki már végzett, nekik semmi bajuk nem volt a vizsgákkal, se a javításukkal.

Én egyébként nem gyógyszertári asszisztensnek tanulok, de egy barátnőm igen, és ő is azt mondja, hogy minden teljesen rendben van, ő se mesélt lefizetős sztorikat, meg bukással fenyegetéseket, azt mondta, teljesen normálisak a tanárok, és jó szakemberek, szóval szerintem ezek kamu történetek… biztos nagyon unatkozik, aki kitalálta őket.

2014. júl. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Tudtommal jó a színvonal, nem tudom elképzelni, hogy ez a mosdós sztori igaz lenne. Nővérem metás, és őt nem két tanár tanítja, azt mondja, tök hasznos dolgokat tanulnak, foglalkoznak velük.
2014. aug. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!