Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Másodéves vagyok, tanár...

Másodéves vagyok, tanár leszek. Mit gondoltok halasszak? Szeretnék egy szakmát is.

Figyelt kérdés
Mint említettem, ugye tanár leszek, de régóta szeretném már megcsinálni a cukrász szakmát is. De olyan sok kétségem van. Mi lesz ha elkezdem, és nem fogom befejezni a másik sulit? Vagy elkezdem, és egy hónap után rájövök, hogy tök hülyeség volt. Adjatok légyszi tanácsot, szerintetek melyiknek lenne több értelme? Főleg úgy, hogy később külföldön tervezem életem.

2012. aug. 23. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézz körül több képzés között, nincs-e cukrászból esti. Tanáriból is átmehetsz levelezőre és csinálhatod akár párhuzamosan. Én ezért nem szakítanám meg a tanulmányaimat, de neked kell érezni, hogy mit szeretnél jobban. Esetleg még akkor is megcsinálhatod miután lediplomáztál.
2012. aug. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Külföldön többre mész a cukrásszal, mint a tanárival.

A mai világban elengedhetetlen, hogy több szakmája legyen egy embernek.

2012. aug. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!