Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szeptember 1. után is marad,...

Szeptember 1. után is marad, hogy az állam állja az első OKJ-s szakmádat?

Figyelt kérdés

Ma voltam bent jelentkezni esti tagozatú felnőttoktatású suliba. Eredetileg a CNC programozó szakmára szerettem volna jelentkezni, de csak februártól fog itt indulni. Több helyről is hallottam, hogy állítólag született egy olyan új rendelet, hogy szeptember 1 után aki jelentkezik valahova, annak az első OKJ-s szakmáját már nem fogja állni az állam. Itt a suliban, viszont erre azt mondták, hogy "ez egy nagy kacsa" és marad ugyanúgy az első OKJ-s szakma államilag támogatott.

Most akkor hogy is van ez? Amúgy 18éves vagyok és idén érettségiztem.



2012. aug. 27. 13:56
 1/2 anonim válasza:
Én erről nem hallottam... de szerintem marad ingyenes
2012. aug. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy az első OKJ ingyenes (mármint ha nem magániskolában végzed), 23 éves kor alatt.
2012. aug. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!