Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit csináljak ha csak értéktel...

Mit csináljak ha csak értéktelen dolgokra vagyok képes?

Figyelt kérdés
most érettségiztem (kicsit megkésve) és fel is vettek egy totál kamu szakra (nemzetközi tanulmányok),az hogy ez nem ér sokat akkor is tudtam amikor megjelöltem, de most hogy közeledik a beiratkozás, egyre jobban nyomaszt hogy ilyen hülyeséget fogok csinálni, elpazarlom az életem. Megjegyzem a többi megjelölt suli is büfészak volt (komm. és média, hasonlók) mert az igazán komoly, "egyetemhez méltó" dolgokban nem vagyok jó, nehezen koncentrálok, lassan is gondolkozom, a logikám se a legjobb (így orvosi, mérnök, stb kizárva). Emellett kicsit sérült is vagyok, a felnőttes helyzetekben csak úgy elsírom magam, főleg ha éjszaka arra ébredek hogy rosszat álmodok már le se merek feküdni meg félek az emberektől, sokszor elbambulok és nem veszem észre hogy folyik a nyálam (nem nagyon csak kicsit). Nagyon szomorú vagyok, mit csináljak? a szüleim mindenképp azt akarják hogy egyetemre menjek

2012. aug. 27. 18:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Először ne azt nézd meg, hogy mit tudsz megcsinálni, hanem azt szedd össze, hogy mi érdekel.

Utána lehet gondolkodni azon, hogy azok közül mi az, ami tuti kiesik.

2012. aug. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
hát nekem nincs ötletem, igazából nem érdekel semmi
2012. aug. 27. 19:19
 3/18 anonim ***** válasza:
Semmi? Hogyhogy semmi? El sem tudom képzelni, hogy vkit semmi nem érdekel..
2012. aug. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Tapasztalat hogy lehet egy szak akármilyen könnyű, ha nem érdekel, csak kínlódni fogsz, míg ha megtalálod a neked valót, akkor a tanulás is egyszerűbb. Annyira buta nem lehetsz ha bekerültél. Hány pontod lett?
2012. aug. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
436 pontom lett. Már átnéztem az egész felvis könyvet de mindegyik szak olyan unalmas :(
2012. aug. 27. 19:47
 6/18 anonim ***** válasza:

De tedd félre most azt, hogy mihez van szerinted tehetséges/képességed.

Csak azt nézd meg, hogy van-e bármi, ami érdekel.

Esetleg vmi OKJ is akár.

2012. aug. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
hát ez az, hogy semmi se tetszik :(
2012. aug. 27. 19:52
 8/18 anonim ***** válasza:

Hát akkor nem tudom...kicsit necces, ha az égvilágon semmi nem érdekel.

Mit csinálsz egyáltalán a szabadidődben? Mivel foglalkozol ha van időd?

2012. aug. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
hát, ált. csak nézem a tvt, amit éppen adnak benne
2012. aug. 27. 19:59
 10/18 anonim ***** válasza:
Az iskolában melyik tárgyak érdekeltek? Fiú vagy vagy lány?
2012. aug. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!