Cnc programozó?

Figyelt kérdés

Üdv!


most érettségizem műszaki szakközépiskolában. Cnc programozó szeretnék lenni.Ezt már tudtam a szakközépiskolai tanulmányaim megkezdésekor is.Ezzel szeretnék foglalkozni.Felső oktatási intézményben úgy tudom,hogy nincsen ilyen téren továbbtanulási lehetőség.Érettségi után lehetőség van egy két éves cnc programozó,technikusi képzésre.Ezzel a papírral a kezemben el tudok helyezkedni? (Székesfehérvár mellet lakom.Ezt csak azért írom,hogy hátha valaki Székesfehérváron dolgozik ilyen téren).


A válaszokat előre is köszönöm!!!



2012. aug. 29. 23:59
 1/5 monster under yo bed ***** válasza:
100%

mi olyan vicces ezen?

egyébként el lehet vele helyezkedni simán.

2012. aug. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vicces? Nem állítottam azt ,hogy vicces. Köszönöm a választ.
2012. aug. 30. 09:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Az senkinek sem tunt fel,hogy a kerdes az 'egeszseg' kategoriaban volt?.... Emberek. Talan ezert irtam,h vicces.
2012. aug. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem feltűnt, szóvá is tettem, de törölték a kommentemet.
2012. aug. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én fehérvári vagyok és ebben dolgozom 7 éve, ha érdekel valami írj priviben. Üdv.
2012. szept. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!