Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Burn-out kiégés után közben...

Burn-out kiégés után közben mit lehet csinálni? Programozó vagyok már sok éve 5+.

Figyelt kérdés
Szerettem is csinálni, mindig ez szerettem volna lenni. De mostanában utolsó 1 éve néha hányingerem van a munkától szó szerint. Hanyagolom a munkáim, egyre kevesebbet tudok teljesíteni, ettől több munkám lesz .. Semmi örömöm nincs a már benne, idén kaptam egy teljesen új projektet ami más volt az eddig megszokottól, abban kicsit jobban haladtam kicsit élveztem is. Elkezdtem sportolni tavasszal, szinte minden nap sportolok, otthon nem dolgozok, hétvégén tudok pihenni. Hogyan másszak ki ebből a kiégett helyzetből?
2011. szept. 1. 15:49
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Amiket olvastam az mind arról szólt hogy hobbi, sport.

Ezek megvannak, illetve hobbim az nincs, sportolok.

Váltsak munkát??????

2011. szept. 1. 15:51
 2/13 anonim ***** válasza:
Barátnő? Aki értelmet adhatnak a létnek ismét.. :)
2011. szept. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A környezetváltozás segíthet: költözés, utazás, új hobbi, háziállat vagy egy új, kellemes társaság, akár baráti, akár barátnő. Az nagyon jó, hogy elkezdtél sportolni, de fontos, hogy ez is egy örömot adó tevékenység legyen és ne egyfajta megszállottság, a testednek is kell pihennie. Esetleg próbálj magadnak valamilyen hétvégi hobbit keresni, olyasmit, amivel egy új közösségbe is bekerülsz, pl. kirándulások, fotó szakkör, repülőgép-modellezés, könyvklub.. akármi, ezt csak te érezheted.
2011. szept. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Az nincs, elváltam van egy kisfiam, vele szoktam lenni hétvégente, meg néha hétköznap.

Sok programot csinálunk...mozi,strand,bicajozás,közös játék..

2011. szept. 1. 16:05
 5/13 A kérdező kommentje:

A sport is megszállott tevékenység lett, most tartok 1 hét pihenőt, mert az utolsó 6-7 hétben 7 napból 6 szor sportoltam elég intenzíven.

A piálás helyett sportolok, vagy legalább is ezzel magyarázom, ha nem sportolok akkor attól tartok megint el kezdek piálni...

2011. szept. 1. 16:08
 6/13 A kérdező kommentje:
35/f
2011. szept. 1. 16:08
 7/13 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Ah, így jobban megértelek, akkor inkább a válás és az alkohol lehet a dolog hátterében, ezek feldolgozása jóval több időt vesz igénybe és még akkor is hatnak az életünkre, amikor már azt hiszzük, hogy régen lezártuk őket. Egészen biztosan önerőből is meg tudod oldani a problémáidat, hiszen jó úton haladsz, a sport beiktatása és a fiaddal értékesen eltöltött idő is ezt mutatja, de talán érdemes lenne kineziológus vagy pszichológus tanácsát kérned, hogy ez a "rendteremtési" folyamat gyorsabb és hatékonyabb legyen.
2011. szept. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor az életed értelme legyen a kisfiad. Tölts vele minél több időt, esetleg, ha van rá módod és időd, egy kiskutyát is beszerezhetsz. Az alkoholt messzire kerüld, tönkretesz úgyis.
2011. szept. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Kisfiammal persze foglalkozok, de mi lesz így a munkahelyemen(el)?

Kifognak rúgni, ha így haladok tovább. :(

2011. szept. 1. 16:41
 10/13 A kérdező kommentje:
Nagyon rossz, régen tökre haladtam a munkával megminden, átláttam, most meg már öt óra és lépek is, alig várom hogy vége legyen.
2011. szept. 1. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!