Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A TDK-nak milyen előnyei vannak?

A TDK-nak milyen előnyei vannak?

Figyelt kérdés

Másodéves leszek egy műszaki főiskolán. Elsőévesként 3. helyezést értem el TDK-n, és olyasmit hallottam, hogy szakirányválasztáskor előnyben részesítenek az elért eredményemért.

Megkérdeztem a TO-t és azt mondták, h. nem kapok érte kreditet. Akkor hogy is van ez?


2012. aug. 30. 10:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Mesterképzésnél vannak iylen plusz pontok, ha jól tudom, szóval szerintem oda előny
2012. aug. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az előnyben részesítés nem azt jelenti, hogy kreditet kapsz érte, hanem azt, hogy amikor rangsorolnak a szakirányválasztáskor, akkor kapsz valahány plusz pontot a TDK-d miatt, így előrébb kerülhetsz a rangsorban.
2012. aug. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!