Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Banki szakügyintéző ( 2éves)...

Banki szakügyintéző ( 2éves) v Marketing-és reklámügyintéző? (1 éves) Elvileg egyikkel sem lehet elhelyezkedni. Akkor minek vesztegessem az időm, nem?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok. Bankira jelentkeztem, de nem is tudom megéri-e nekem, ha 2 évig küzdök a matekkal.. ráadásul ez már a 2. képzés, amit el kezdek tanulni, mert az előző nem jött be. De lehet inkább azt kellett volna végigvinni...lehet teljesen mindegy lett volna már.. úgy érzem, hogy munkanélküli leszek.......
2012. szept. 2. 17:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát ezzel a hozzáállással biztosan az leszel, bocs. Most mondjam, hogy jaj ne add fel? Figyelj, ha tanulni akarsz, akkor tanulj valami olyat ami nem küzdés, hanem szereted és érdekel.
2012. szept. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!