Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Magántanuló szeretnék lenni,...

Magántanuló szeretnék lenni, elmúltam 18, szükséges a szülő beleegyezése?

Figyelt kérdés
Sajnos dolgoznom kell és ezért nem tudok bejárni órákra,és szakiskolában hogyan oldják meg a szakmai oktatást?

2012. szept. 2. 19:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy lehetsz magántanuló, ahhoz valami nagyon jó okot kell kitalálnod. Az, hogy csóró vagy, és inkább dolgozni akarsz, nem elég ok, tekintve, hogy egész Mo. egy nagy csóróság. Mivel elmúltál 18, nem vagy tanköteles, így vagy kiiratkozol vagy végigcsinálod, és majd utána dolgozol, több eséllyel, mivel szakmád is lesz. Tanulni hasznos, hidd el. Én nem hittem el, csak most tudatosul bennem. Szóval én is megyek tanulni...
2012. szept. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!