Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jelentkezni akarok mesterképzé...

Jelentkezni akarok mesterképzésre. Most lényegtelen, hogy pontosan mire. A felvételi személyes elbeszélgetés. Mire számíthatok egy ilyen elbeszélgetésen? Miket kérdeznek? Mikről beszélgetünk?

Figyelt kérdés
2009. júl. 29. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyen információt akarsz megtudni, akkor nem mindegy, hogy pontosan mire jelentkezel.
2009. júl. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, ennél a kérdésnél nem árt, ha tudjuk melyik szak is:)
2009. júl. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

párom műszakin végzett,msc másféle műszaki...elbeszélgetésen kérdeztek mindenfélét,hobbitól kezdve hogy középsuliban mit tanult és mostani melohelyen miket hasznosit,miért akar msc-re menni,miért kell a munkájához,meg elég sok hülyeséget is sztem (énis végzek félév mulva,megyek mscre,de tényleg kérdeztek hülyeségeket)


amugy szerintem nem igazán számit hogy miket válaszolgatsz,pontok számítanak,hanyassal végeztél,milyen egyéb eredményeid voltak,de tényleg tudni kellene a szakot,mert ez ált müszakira igaz amit leirtam,lehet egy bölcsészen teljesen más,és nagyonis beleszámit hogy miket mondasz

2009. júl. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
a ME bölcsész mesterképzés felvételije kötetlen beszélgetés volt az addigi tanulmányokról, szakdogáról, kedvenc olvasmányélményekről (persze szakirodalom, nem ponyva) és hogy mit szeretne a mesterkép.sel kezdeni, miért jelentkezik rá
2009. júl. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Az utolsó válaszoló eltalálta, azért gondoltam, hogy nem számít, mert azt gondoltam sablon kérdéseket tesznek fel. Köszönöm a válaszokat.
2009. júl. 30. 07:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!