Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az államilag támogatott...

Az államilag támogatott félévek számába bele kell érteni azt is, ha előző évben két félévet másik szakon töltöttem el (állami volt az is)?

Figyelt kérdés
Mert valahol azt írják, hogy igen, valahol meg azt, h nem, mert két külön szak, két külön egyetemről. Ezek szerint, mivel a jelenlegi szakom 7 féléves, így 9et támogat az állam, szóval ha csúszok egy félévet is akár, az már önköltséges lesz?

2012. szept. 3. 15:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Szerintem bele kell érteni.
2012. szept. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Hmm szóval életem az biztos, hogy nem lesz az elkövetkezendő pár évben, ha teljesíteni akarom időben a bsc-t munka mellett. :/
2012. szept. 4. 09:23
 3/24 anonim ***** válasza:
Én azt tudom, az azonos szakot beleszámítják. De ezt kiemelve írták le nekünk. Ebből nekem az jön le, hogy eltérőt nem. De ki tudja... Kérdezd meg a sulidban.
2012. szept. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nálunk is konkrétan ki volt emelve a dián, hogy azonos szak, viszont ma megkérdeztem a to-n és azt mondták, hogy minden államist bele kell számolni. :/
2012. szept. 4. 19:19
 5/24 anonim ***** válasza:
Melyik iskola? :)
2012. szept. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Óbudai Egyetem. Miért?
2012. szept. 6. 06:33
 7/24 anonim ***** válasza:
Melyik kar? :-D
2012. szept. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Csak mert gyanús volt, hogy ugyanaznap ugyanarról volt szó; szerintem iskolatársak vagyunk. Vagyishogy az már biztos, de hogy ugyanaz a kar, szerintem.
2012. szept. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Jaa a tájékoztató? :) A hallottak alapján érdekes évek elé nézünk :D
2012. szept. 7. 06:19
 10/24 anonim ***** válasza:

Először én is bef*stam a kreditek miatt, de aztán valaki megnyugtatott, hogy az nem is olyan sok, ami minimálisan kell.

Mindenesetre, tanulnunk, azt kell majd.

2012. szept. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!