Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen sulit ajánlotok Budapes...

Milyen sulit ajánlotok Budapesten, ahol Informatika szakon ki tudok bontakozni?

Figyelt kérdés

Az a bajom hogy nem alapismereteket szeretnék, hanem többet..

Most 11-es vagyok, és Debreceni... Szeretnék középiskolát váltani, mert jelenleg Gimnazista vagyok.

Kifejezetten Informatika érdekelne...

Legyetek szívesek segítsetek!

17/F



2012. szept. 3. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Neumann János Szakközépiskola

[link]


régen nagy álmom volt, de aztán kiábrándultam belőle..., így lettem közgazdász :)

2012. szept. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tudnál mesélnia suliról? Voltál ott?

Jó a felszereltség?

2012. szept. 3. 21:50
 3/3 anonim ***** válasza:

nyílt napon nem voltam, éppen a csalódottság miatt, én lány vagyok, és csak emiatt vettek volna fel..., nekem meg így nem kellett

régebben nagyon dicsérték, mostanában nem tudom milyen, ennek utána kéne nézned, viszont rengeteg informatikai lehetőséget nyújt, programozástól kezdve nem is tudom meddig :D, ha tényleg csak az infóval szeretnék foglalkozni, akkor ezt ajánlom

2012. szept. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!