Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Suli munka mellett lehetséges?

Suli munka mellett lehetséges?

Figyelt kérdés

Most szeptembertől levelező tagozatra fogok járni minden héten kedden és szerdán délutánonként.

Sajnos még nem dolgozom de ha találnék munkát akkor szerintetek elengednének a suliba.

Régebben hogy volt ez a levelező?

Így elég húzós lesz ha azt mondják hogy akkor pótoljam be szombaton és vasárnap.

Az egyetemet el lehet végezni munka mellett,úgy mint ezt az érettségit?


Van egy szakmám de már megbántam hogy általános után nem gimibe mentem mert így ott vagyok ahol a part szakad.

Nem szeretem azt a szakmát amit elvégeztem de szeretném letenni az érettségit és utána még tovább menni.



2012. szept. 4. 19:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Levelezőre nem kötelező bejárni, szóval, ha a munka tovább tart, mint ahogy kezdődik a suli, akkor sincs semmi gond, mert bemész a 3. vagy 4. órára.
2012. szept. 6. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!