Mihez kezdjek? Jó lenne leérettségizni, talán jövőre el is tudom kezdeni a sulit. A gond az, hogy utána nem tudom, mihez kezdjek. Igazából az orvosi érdekelne, mert kedvencem a biosz és az emberi test, vagy szülésznő lennék.

Figyelt kérdés
De! Ennyi idősen felvennének egyáltalán? Vagy van olyan suli, ahol pl. estin is lehetne ilyet tanulni?
2012. szept. 7. 00:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Felvétel nem korhoz függő egyetemeken, ez persze azt is jelenti, hogy akár (ha még nem voltál)államis helyre is bekerülhetsz de az orvosi egy egész embert kíván.

Szóval ha a te helyzeted olyan, hogy pl. dolgoznod kell vagy csak így estin érnél rá akkor szerintem ez nem lesz nagyon megoldható :x

2012. szept. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
9 osztály után abbahagytam a sulit. Most 20 hós a lányom, így a sulival meg kell várnom amíg oviba megy...
2012. szept. 7. 00:12
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor végkép nehéz lenne szerintem, szülőként ugye nem tudsz 100% lenni és orvosin nem ajánlott úgy próbálkozni, hogy lehet nem jön be mivel drága mulatság :s

Mindenesetre estin ha van időd megcsinálhatod a gimit. Ugye vannak ilyen 2éves kurzusok a 4évre amik egész jók.

2012. szept. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Már csak az a kérdés, hogy utána mihez kezdjek. :)
2012. szept. 7. 00:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha szülésznő akarsz lenni, mehetsz a Semmelweis egyetem szülésznő szakára is, ez 4 éves. Csinálhatod nappalin v levelezőn is. Nem kell feltétlen akkor orvosira járni.
2012. szept. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Neked is köszi a választ! Oda nehéz bekerülni? Milyen tárgyakból kellene emeltezni? Az esti tagozaton megszerzett érettségi is jó?
2012. szept. 9. 21:27
 7/8 anonim ***** válasza:

felvi.hu/felveteli/egyetemek_foiskolak/!IntezmenyiOldalak/meghirdetes.php?meg_id=3067

ezt nezd meg akkor. tavaly meg iden is olyan 290 vmennyi volt a ponthatar. ezt is a felvi.hu n tudod megkeresni. nem nehez bejutni sztem.

2012. szept. 12. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. szept. 12. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!