Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 16 éves fiú vagyok, és lassan...

16 éves fiú vagyok, és lassan el kell döntenem, hogy mit szeretnék tanulni! Ebben szeretnék segítséget kérni! Az általam kedvelt tantárgyak, Angol és Német nyelv, és a Földrajz. Szerintetek mit tanuljak?

Figyelt kérdés
Azt szeretném ha segítenétek nekem ezekhez kapcsolódó tanulmányi ágakat,szakokat!?

2012. szept. 7. 19:52
 1/1 anonim válasza:
Ebben mi nem dönthetünk helyetted. Ezekből kiindulva te is a Humán tantárgyakat részesíted előnyben, mint én. Épp ezért én most egy turisztikai középiskolában vagyok, ahol a nyelvtudásomat fejleszthetem, majd később pedig egy Jogtudományi karra szeretnék menni.:)
2012. szept. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!