Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt biosz sima matekkal hol...

Emelt biosz sima matekkal hol lehet továbbtanulni?

Figyelt kérdés
Eddig fogorvos akartam lenni. De nem nagyon megy a kémia egy évig voltam faktos. Szerintetek merre tovább?
2012. szept. 9. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy általában ahova biosz kell, oda kémia is. Nekem nem igazán jut semmi az eszembe.
2012. szept. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Úgy van ahogy az első mondta.

Amúgy nekem a biomérnök ugrott be hirtelen, de igy...

2012. szept. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%

a sima matek édes kevés mérnökire

én is emelt bioszos vagyok,a kémia szintén nem megy túl jól

gyógypedagógia lenne a célom.nem tudom h ezzel a válasszal mennyit segítek de gondoltam leírom.

2012. szept. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy a mérnöki sima matekkal esélytelen? Sima matek érettségire gondol ha jól tudom (tehát nem emeltre), és be lehet jutni bármelyik mérnökszakra.
2012. szept. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy gondolta, hogy csak annyi tudással, amennyit a közép matekon elvárnak. Egyébként nem esélytelen, de nagyon sokat kell tanulni az egyetemen hozzá.
2012. szept. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen én is biomérnökin meg élelmiszer mérnökin gondolkodok. A matek jól megy.
2012. szept. 11. 13:39
 7/7 anonim ***** válasza:
A matekot meg lehet tanulni egyetemen is, maximum egy kicsit több időt és energiát vesz igénybe, három félév matekot csináltam meg mérnökin, mindhármat elsőre, és az utolsóból már ötös lettem, szóval semmi ok a pánikra:) Viszont a biomérnökit nem ajánlom, ha nem megy a kémia, mert ott kb 5-6 bioszos tárgyad van (szakiránytól függően), és nagyon sok kémia, az élelmiszermérnökin már kevesebb a kémia, de ott is sokan buknak belőle, illetve nem tudom, fizikával hogy állsz, de élelmiszermérnökin sokkal több fizika van, mint mondjuk biomérnökin meg még a különböző technológiák.
2012. szept. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!