Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jó matektudással hol érdemes...

Jó matektudással hol érdemes továbbtanulni? (egyetem)

Figyelt kérdés

Erős gimnáziumban 4-5ös tanuló vagyok, matematika fakton. Bölcsészet, orvosi, tf szóba se jön, viszont nem tudom, mi az ami érdekel!

Gondolkodtam informatikai szakokon (mérnökinformatikus, gazdaságinformatikus), van értelme ilyenre jelentkezni, ha amúgy nem a mindenem az info?

Lányként, mit ajánlanátok nekem? Minden ötletet szívesen várok!

(budapesti egyetemen szeretnék továbbtanulni)


2012. szept. 2. 11:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen a fellépésed? Volt-e már tanítványod? Hogy bírod a stresszt? Melyik tárgyat szereted a matematikán kívül?

Matematika+még valami tanárszak.

2012. szept. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

tanárszakot én nem javaslom semmiképp, kivéve ha valakinek az minden álma, hogy tanár legyen.

infó szakon elég sok programozás is lesz, ha ilyen irányba gondolkozol, akkor kezdj el programozást is tanulgatni.

szereted a fizikát vagy a kémiát? mert akkor szóbajöhetne valami mérnöki szak.

gazdasági vonalon, pl. közgazdaságtan, pénzügy.. stb.

Mondanám még a matematika szakot is, de ahhoz nem elég szeretni a matekot, hanem élvezni is kell.

De volt olyan lány osztálytársam, aki hasonlóan mint te, 4-es, 5-ös volt matekból, soha életében nem volt matekversenyeken meg ilyesmi, és mégis BME matematikus szakra ment (akkor még ötéves képzés volt), és elvégezte.

2012. szept. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!