Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kettő egyetemet egyszerre...

Kettő egyetemet egyszerre tudnék csinálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Jelenleg még nem aktuális a kérdés, csak a jövőmet tervezem. Leginkább a matek/fizika érdekel. Alapjáraton tanári diplomát szeretnék, de érdekel a mérnöki szak is. Megoldható-e az, hogy elkezdem a mérnökit és a második évben jelentkezek a tanári szakra?


2012. szept. 9. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg lehet. De ez évtől már nem éri meg mert az állami éveid duplán fogynak. Meg alapból egy szakos tanár nincs, így a tanári szakod mellé kell egy minor szak is, ami csak 60 kreditnyi de az is bőven elég plusz.
2012. szept. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
tanárit és a mérnökit nem bírnád (sztem). elméletben sztem lehetséges, de gyakorlatban a tanulást nem bírnád úgy, h időben végezz.
2012. szept. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem, én építőmérnökin vagyok a BME-n, és zúdítják ránk az anyagot. Tele vagyunk ED-kel, ZH-kal, vizsgákkal, enni alig van időnk, mivel nem elég csak vizsgaidőszakban tanulni. És szinte minden mérnöki ilyen kemény vagy még durvább, most emellé még egy tanári, kész öngyilkosság, egyik sem sikerülne.
2012. szept. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
azon túl, hogy valószínűleg kivitelezhetetlen, még értelme sincs. mégis mire lenne jó? tanár akarsz lenni, vagy nem?
2012. szept. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!