Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvételi elbeszélgetésen...

Felvételi elbeszélgetésen miket kérdeznek? ( lent )

Figyelt kérdés

Nagyon izgulok. Félek, hogy beégek vagy rosszat mondok.

Nagyon sűrgős lenne segítsetek !


2011. febr. 24. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
hát ez sulitól függ... teljesen mást kérdeznek a suliktól függően... valakitől megkérdezik, hogy akiről kapta az iskola a nevét, arról mit tudsz.. stb, ki volt ő, meg hogy koleszes lennél-e, esetleg elkérik az ellenőrződ a 8-ast, megnézni féléved (ahol én voltam ott is megnézték), de van ahol pl húzol 5 papírt 5 szóval, pl szakács, dzsungel, kalapács, tombol, meg nem tudom mi és abból történetet kell alkotnod, egy másik suliban nekem ilyen volt pl., mikor felvételiztem.. de ne izgulj és nem lesz gáz, ja meg megkérdezheti, hogy mi a hobbid, mit szeretsz, játszol-e valamilyen hangszeren, ha pl azt mondod szereted a zenét meg ilyenek.
2011. febr. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kell vigyek matek, magyar füzetet és ellenőrzőt .

Akkor az azt jelenti, hogy feladatokat fognak megoldatni velem? Mivan akkor ha matekból egyet se tudok megoldani? ( 3as vagyok belőle és annyi is voltam és nem tudok semmit matekból )

2011. febr. 24. 17:00
 3/4 anonim ***** válasza:
nem hinném, hogy fognak, megnézik szerintem csak, hogy mennyire meg hogyan vezeted a füzetedet, nincs-e tele átfirkálással, rendes, szép rendezett-e stb. első voltam
2011. febr. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm !
2011. febr. 24. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!