Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen dolgok vannak vagy...

Milyen dolgok vannak vagy voltak a munkahelyeden és hol, amelyekről nem nagyon esett szó a felvételi elbeszélgetésen?

Figyelt kérdés

Gondolok pl:


Ilyenekre, hogy utólag derült ki hogy fel van mikrofonozva az iroda, vagy pl túlórapénzeket ígértek és ezek többnyire nem kerültek kifizetésre ahogy a délutános vagy éjszakás pótlékok sem, vagy be sem voltál jelentve és örülhettél ha a fizetésed megkapod.

Vagy pl: felvettek egy munkára de közben szinte mindenes lettél. De olyan is érdekelne, hogy utólag derültek ki bizonyos egészségre ártalmas tényezők, vagy hogy az infrastruktúra gyakorlatilag életveszélyes.


Kiváncsi lennék pár történetre és munkahelyre.


2010. júl. 11. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ruházati bolt:kiderült,hogy nem vagyok bejelentve.Szerződés ugyan volt,de mikor a munkaügyön megmutattam,egyből mondta az ügyintéző,hogy ez nem "igazi"szerződés.Nem így kellene kinéznie.Ja,amúgy szerződésem is úgy lett,hogy titokban kicsentem a főnök fiókjából és lefénymásoltattam,mikor már kezdtem gyanakodni,hogy feketén dolgoztat.Így ügyességemnek köszönhetően,legalább annyit elértem,hogy bár a nyugdíjba nem fog beleszámítani,de legalább a munkaügy elfogadja ledolgozott munkaidőnek.

Ezt leszámítva szerettem ott dolgozni,mert más különben rendesek voltak a főnökeim.De az egyik idős kolléganő próbára tette az idegeim.Egy furkálós,beszólogatós,labilis idegzetű idióta volt.

2010. júl. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam szerencsére nem volt ilyen.
2010. júl. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

ma 19:38


Melyik cég?

2010. júl. 11. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!