Merre tovább szerintetek?

Figyelt kérdés

19/f vagyok.


Nem sikerült az utolsó évem és kiiratkoztam. Úgy voltam vele, hogy megyek dolgozni 1 évig, hogy legyen egy kis pénzem, aztán majd utána valahogy leteszem az érettségit. Hát most az van, hogy se munkám se iskola, nem tudom, mihez kezdjek. Kicsit depressziós vagyok és reménytelen...


Ha tanulni szeretnék, letenni az érettségit, most hogy tudnám ezt megoldani? Felvennének bárhova is, vagy max. magántanulónak? Igazából társasággal jobb lenne, szóval örülnék, ha visszavennének egy iskolába/másba. Csak kéne valami... érettségire is rá kéne hajtanom, megerőltetnem magam véglegesen.


Szóval, hova vennének fel, ha felvennének október-november környékén?



2012. szept. 13. 00:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Miért nem keresel tovább munkát???? Amúgy meg nem értem mi bajod, tanulni otthon is lehet, előveszed a könyvet-füzeted és elkezded a 12.-es anyagot ismételni/megtanulni. Nem vagy már kisfiú, hogy fogni kelljen a kezed, találd fel kicsit magad. Közben álláskereséssel is foglalkozhatsz.
2012. szept. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!