Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egészségügyi alapismeretek...

Egészségügyi alapismeretek tantárgyat tanítanak a Fodor József Szakképző Iskolában (1214 Bp, Tejút u. ), ami jó az emelt szintű érettségire is?

Figyelt kérdés

2012. szept. 14. 02:05
 1/8 anonim ***** válasza:
tanítanak és a semmelweisben is és a humán tiszk összes sulijában. emeltre, azért egy kicsit több kell, de nem vészes.
2012. szept. 14. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hallottam, hogy nem nehéz, csak sok.

Tulajdonképpen nekem egy emelt szintű szóbeli tételsorra lenne szükségem, rendesen válaszokkal együtt kidolgozva. Tudsz valakit, aki most érettségizett belőle vagy akár tavaly, esetleg régebben? Egy kis segítségre lenne szükségem! Köszi.

2012. szept. 14. 13:34
 3/8 anonim ***** válasza:
én most érettségiztem tavasszal, de a szóbelire elfelejtettem elmenni.
2012. szept. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Ismersz olyat, aki el is ment? :-) És lehetőleg 4-re vagy 5-re is vizsgázott belőle? :-)
2012. szept. 14. 23:55
 5/8 anonim ***** válasza:
nem.
2012. szept. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Az pontosan nem tudom, hogy ott felkészítenek-e emelt szintre... De azt igen, hogy én már érdeklődtem a Raoul Wallenberg Szakközépiskola és Szakiskolában, ami szintén egy egészségügyi iskola, viszont nagy meglepetésemre még közép szinten sem indul felkészítés annak ellenére, hogy egy egészségügyi iskoláról beszélünk ( igazából az ott tanított szakmák képviselik szerintem az egészségügyi vonalat... ). Ezenkívül a Semmelweis Ignác Humán Szakképzőiskola és Gimnázium sem foglalkozik ebből a tantárgyból emelt szinten való felkészítésre... Szóval, amit az első kommentelő írt, hogy a Humán TISZK összes sulijában felkészítenek emelt szintre nem állja meg a helyét. Hát remélem tudtam segíteni, hol nem érdemes érdeklődni. :D
2012. okt. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi az infót. :-)
2012. okt. 4. 19:32
 8/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok. én a raoulba jártam/járok. nem írtam az, hogy felkészítenek az emeltre, hanem azt, hogy oda egy kicsit több kell. személy szerint én nem vettem észre, hogy lényegesen több kell, de hasonló a feladatsor.


ráadásul nekünk anno volt eü alapismeretek óráink(gondozás, anatómia, pszicho stb) bőven elég az a tudás emeltre. a tavaszin ami extra volt az a sokkok.

2012. okt. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!