Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hova mennyek továbbtanulni?

Hova mennyek továbbtanulni?

Figyelt kérdés
Nem tudok egyszerűen választani semmit, ugyan időm még van addig h el kelljen dönteni. Pontosan 2év igazából. Nagyon szeretek utazni Angolból felsőfokú nyelvvizsgám van németből pedig középfok. Egy elég jó gimnáziumban 4,8-as körüli az átlagom szóval jó tanuló vagyok. Ha valaki tudna valami jót ajánlani amivel jól is lehet keresni és kapcsolódik utazáshoz az nagyon jó lenne.
2012. szept. 15. 15:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Menjek* Már írni se tudok... bocsi :/
2012. szept. 15. 15:40
 2/3 anonim válasza:

Igazából annak menj ami igazán szeretnél lenni.

Sok esélyed van egy orvosi egyetemre is, ha bioszból és kémiából is érettségizel és az egyiket emelten. Nagyon sokat nem fizet, ott inkább a hálapénz a jó :)

De lehetsz angol vagy német tolmács is, azok jó keresnek.

Igazán gondolkozz el rajta mert hogy mi akarsz lenni mert az eszed megvan.

2012. szept. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elég jó az átlagod, a nyelvvizsgák is kecsegtetőek, de az első válaszoló válasza nem igaz, ha orvosira mész nem feltétlen kapsz hálapénzt. Ha pl. orvosi egyetemre jársz és kórboncnok leszel, nem hiszem, hogy azért valaki is hálából fizet.. :D

Jogi egyetem nem túl jó, mert sokan jelentkeznek, szerintem egy állami egyetemet nézz. De mivel nem ismerlek, nem tudom, hogy mi érdekel, így nehéz tanácsot adni.

2012. szept. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!