Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyikből könnyebb felkészülni...

Melyikből könnyebb felkészülni 2013 májusi emelt szintű érettségire: biológiából vagy magyarból?

Figyelt kérdés

Magyarból 10+ éve érettségiztem, akkor 4-re, de azóta nem foglalkoztam vele. Szeretek olvasni, de a kötelező olvasmányokkal mindig is volt bajom, azok többsége a "nemszeretem" kategóriában vannak még most is.


Biológiából nem érettségiztem, évközben erős 4-es voltam belőle mindig.


Már van egy bölcsész diplomám (nyelvszak), és az mellé szeretnék egy másikat. Ezért gondolkozom, hogy elkezdeném a biológiát mint főszak, és az mellé úgyis kell még választani másikat minorként. Így lenne a biológia főszakom, amit jelenleg közelebb érzek magamhoz, és majd pl. a magyar minorként, ami nem áll teljesen messze tőlem, de hasznos.


2012. szept. 16. 14:09
 1/1 A kérdező kommentje:

Emelt szintű biológiához elméletből elég ez:

[link] ?


Gyakorlathoz mit ajánlanátok?

2012. szept. 16. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!