Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érettségi után, OKJ mellett...

Érettségi után, OKJ mellett milyen munkalehetőség van?

Figyelt kérdés

Tavasszal fogok érettségizni, de az egyetem szinte biztos nem fog összejönni, mert az állam finanszírozásához nem vagyok elég okos, önköltségeshez meg elég gazdag. Szóval ez az opció kilőve.

Maradt az OKJ, egy nappali képzésre gondoltam, lehetőleg 1éves és viszonylag könnyen használható, amivel gyorsan el tudok helyezkedni. De addig is heti x alkalommal Pestre kellene majd feljárni a tanfolyamra, illetve ennyi idősen már nem ártana valami saját 'kereset' is, úgyhogy szeretnék valamit dolgozni mellette. Szinte bármi jó lenne, kisegítő heti 1-2 alkalommal, téli szünetben diákmunka.. Valakinek van ötlete/tapasztalata?



2012. szept. 16. 17:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Szépen bemész a suli tanulmányi osztályára, kérsz iskolalátogatási igazolást, és utána minimum 10 diákszövetkezet szívesen lát Budapesten. Egész változatos a paletta a munkákat illetően, amit nem akarsz csinálni azt nem x-eled be a lapon, néha állandó munkákat is felajánlanak, máshogy munkát vállalni nem nagyon lehet, mert általában a munkahelyek nem tudnak elég rugalmasak lenni hozzád.
2012. szept. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!