Hogyan lehetek szexológus?

Figyelt kérdés
Szeretnék újra nekivágni a tanulásnak. Régi vágyam, h szexológus legye. tudom h ez nem egyszerű, úőgy tudom előbb az alap(3év) pszichológiát kell megcsinálni. Azt szeretném kérdezni h utána hogyan tovább, mit kell pontosan és hol lehet elvégezni h aztán szexológus szakképesítést kapjak?
2009. júl. 31. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

nemtudom, a bolognai rendszer van-e nalatok. nalunk itt Romaniaban valoban ez az elso lepes, a 3 ev pszichologia, utana van a mester kepzes, amikor lehet szakosodni, ez ket ev, aztan utana 2 ev doktori.

nemtudom tudtam-e segiteni

jovotol en pszichot vegzek, es en is gondolkodtam ezen:)

2009. júl. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
Elmondtál mindent. 3 év az alapképzés és utána erre szakosodsz. Majd ha bekerültél pszichóra ott el fogják mondani hogyan is működik ez.
2009. júl. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én neten találtam egy ilyen mondatot, hogy: "A szexológus pszichológus végzettségű"

szóval igen, előbb pszichológia szak, és nyilván utána lehet szakosodni.

2009. júl. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!