Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Passzív félév hogy működik?

Passzív félév hogy működik?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az érdekelne, hogy a passzív félév ilyen esetben, hogy működik?

1, Ha most beiratkoztam aktívra és nincs tantárgyam, októberben, vagy novemberben szeretném, viszont passzíváltatni magam, akkor ahhoz mit kell tennem, illetve fizetnem kell érte? És ilyenkor a 12 államilag támogatottból levonják a ezt a két hónapos aktív félévet?

2, Illetve ugyanez, csak egy szabadon választható tantárgyam van?

(ha számít, akkor a Debreceni egyetemről van szó.)

Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. szept. 19. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy nincs tantárgyad? Nem vettél fél egy órát sem? Hányadik féléves vagy?

Ilyenkor szerintem már nem lehet passziváltatni, azt első hétben kell elintézni.

2012. szept. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már megcsináltam mindegyik tantárgyamat, azért nincs egy sem.
2012. szept. 19. 16:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Megcsináltál mindent akkor abszolváltál is?
2012. szept. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az államvizsgám még hiányzik.
2012. szept. 19. 16:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Oké, de ha minden tantárgyat elvégeztél akkor abszolváltál vagyis nem kellett volna beiratkoznod, csak a vizsgára kellett volna jelentkezned a titkárságon. Szerintem menny be a suliba és ott érdeklődj.
2012. szept. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!