Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kezdhetem passzív félévvel az...

Kezdhetem passzív félévvel az egyetemet? Hogyan? Legfeljebb mennyit halaszthatok? Aktív tanulmányok nélkül felvételizhetek újra? Levonják a 12 félévemből a passzívakat?

Figyelt kérdés
Bocsánat a sok kérdésért, nincs türelmem 1-1 órát várni köztük.
2009. aug. 1. 16:52
 1/4 anonim válasza:
100%
hát ha ezen a halasztást kell érteni, akkor igen, akár kapásból halaszthatsz is. bár azt hiszem 1-2 kivétel van, mármint 1-2 egyetem asszem ezt nem engedélyezi. én ugy tudom h összesen 2 félévet lehet halasztani. és ezt a suli ügyfélirodájában vagy nem tom pontosan hol kell intézni, de ha valamelyik helyen érdeklődsz majd eligazítanak.ujra felvételiznni nem tudom hogy hogy érted, de gondolom pl: halasztasz 1 évet, meggondolod magad, felvételizel máshova, és sztem ki kell iratkoznod onnan ahol halasztottál.nem tom segitettem e.:)
2009. aug. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
jah és teszem azt ha halasztasz,annyival később fogod befejezni a sulit.pl nem 2015ben hanem 16ban ha egy évet halasztottál.mert amit halasztasz azt ugyanugy meg kell csinálnod.
2009. aug. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A legtöbb helyen nem lehet halasztani, csak 2 lezárt félévvel, persze ezt a suli dönti el.

Akármikor felvételizhetsz újra.

A passzívakat úgy tudom nem vonják a 12 félévből, legalábbis úgy lenne logikus, mivel nem tanulsz.

2009. aug. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
indokolt esetben lehet halasztani rögtön, pl szülsz, beteg vagy, stb... Ezt lehet indokolnod kell az egyetemed megfelelő helyén, bme-n pl hök-től kérhetsz segítséget! max 2 félévet lehet halasztani, ezek egymás után is mehetnek. Felvételizhetsz újra! A 12félév alatt az államilag támogatottat érted? Mert nem vonják le, természetesen:):) Remélem segítettem!
2009. szept. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!