Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek nagyon húzós...

Szerintetek nagyon húzós lenne? Szegeden szeretnék jogot tanulni, így szeretnék a szüleimnek besegíteni. Csütörtökig rendezném az órarendem, és pénteken, akár szombaton dolgoznék, így vasárnap lenne időm tanulni, pihenni.

Figyelt kérdés
2012. szept. 21. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudnál avval besegíteni a szüleidnek, hogy jogot tanulsz, ugyanis 2013-ban Magyarországon nem tudsz államin jogot tanulni.
2012. szept. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Inkább ne írtál volna semmit :D

Már most sem volt támogatott képzés Szegeden, és épp azért szeretnék besegíteni, mert így majdnem az egész tandíjat tudnám állni.

2012. szept. 21. 21:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Diákként csak diákszövetkezeten keresztül tudsz dolgozni.

Általában minimum 2-3 nap ráérést kérnek ehtente, szóval biztos tudnak majd adni valamit, mivel csütörtök péntek és hétvégén is tudnál menni dolgozni.

Én nem jogon tanulok, hanem másik szakon, szóval nem tudom, mennyire lesz ez neked húzós, de szerintem bírható..a munkába is csak max 8 órát leszel úgyis, tehát utána és suli után is tudsz tanulni, ne vasárnapra hagyj mindent:)

sok sikert:)

2012. szept. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Elég eltökélt vagyok továbbtanulás szempontjából, ha nem jön össze a támogatott, remélem ez menni fog:)
2012. szept. 22. 17:22
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha más nem, levelezőn.
2012. szept. 22. 17:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, azt hittem már el is kezdted a sulit és már munkát keresel:)
2012. szept. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!