Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szülésznőképzésről orvosira?...

Szülésznőképzésről orvosira? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Ha valakit pl. felvesznek szülésznőnek, de az orvosi az álma, csak nem jött neki össze, akkor mennyiben hasznos mondjuk egy évig ezen a képzésen tanulni? Utána nagyobb eséllyel lehet újrafelvételizni? És ha valakinek pl. ezután az egy év után sikerül bejutnia az orvosira, lehet egy-két dologból tantárgybeszámítást csinálni?

2012. szept. 22. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
73%

Tárgybeszámítás nincs ha egy évig itt tanulsz és utána sikerül a felvételid ugrott 2 finanszírozott féléved. Arra jó,hogy csinálj valamit és megalapozd az anatómiát. élettant.

Beszámítani legfeljebb infot vagy ilyen egyszerűbbet fognak.

2012. szept. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én a gyógytornász képzésről jöttem az állatorvosira,és a latin könyvünk pl ugyanaz,egy az egyben.a tesit elvileg elfogadták volna,de nem használtam ki,mert szerettem volna tesizni.az anatómiában nekem nagyon jó,hogy egy kis előnnyel indultam a többiekhez képest.nekem megérte :)

igaz én csak 1 félévet használtam el,a másodikat passziváltam.plusz az állatorvosi csak 11 félév.én a helyedben 1 félévet használnék el maximum. :)

sok sikert a felvételidhez!

2012. szept. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkét választ!:))
2012. szept. 23. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!