Orvosira csak biosz vagy kémia érettségivel lehet bekerülni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 28. 10:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Biológia ÉS fizika VAGY kémia.


www.felvi.hu-n tudsz utánanézni az ezzel kapcsolatos infóknak.

2012. aug. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Biosz ÉS kémia érettségivel vagy biosz ÉS fizika érettségivel. Tehát a biosz kötelező (emelt szinten) és mellé vagy a kémia vagy a fizika.
2012. aug. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

"Biológia ÉS fizika VAGY kémia"


De jó, ezek szerint kémia is elég :-)


Gondolom erre gondoltál:


Biológia ÉS (fizika VAGY kémia)

2012. aug. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
biosz emelt+ kémia emelet VAGY fizika emelt
2012. aug. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"De jó, ezek szerint kémia is elég :-) "

Hát gyakorlatilag felsőoktatásba való felvételihez két érettségi tárgy kell, szóval annyira nem volt félreérthető szerintem.

2012. aug. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5:

Persze, hogy nem volt félreérthető, mert a műveleti sorrend alapján amit írtál, az egyértelműen azt jelenti, hogy a kémia is elég. Ha meg belevesszük azt, hogy 2 érettségi tárgy kell, ez a szabály, akkor csak szimplán hamis az állításod.

2012. aug. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Milyen műveleti sorrendről beszélsz? Ez egy mondat volt, nem egy matematikai egyenlet. És a helyesírás ugyan nem volt tökéletes, de azért helyes volt amit írt.
2012. aug. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Belagezapista ha jobban megnézed,nem ő írta a szerinted nem egyértelmű választ,hanem valaki egészen más,konkrétan én.Szerintem abszolút érthető volt a válaszom,ha meg egy véletlen folytán mégsem,nyugodj meg, a te válaszod annyira egyértelmű,hogy a kérdezőnek mostanra tuti átjött az infó :)


Egyébként ez alapján bátorkodtam így segítséget nyújtani a kérdezőnek:

[link]


Szerintem itt le is zárhatjuk ezt az ügyet,nem érdemes ezzel ennél többet foglalkozni.

2012. aug. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igazad van :-))))
2012. aug. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!