Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kötelező természettudományi...

Kötelező természettudományi tantárgyból érettségizni?

Figyelt kérdés
Nem értem.. Folyton ezt hangoztatják, hogy kötelező természettudományi tantárgyból érettségizni. Na de mi számít annak? És ez kire vonatkozik majd?

2012. szept. 23. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Állítólag akik ebben a tanévben érettségiznek. Én úgy tudom. Természettudományi tantárgy a fizika, kémia, biológia, földrajz, informatika.
2012. szept. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én is így tudom, de az ÁLLÍTÓLAG nekem kevés, mivel fel kellene készülnöm és semmit nem tudnak még a tanárok sem.
2012. szept. 23. 18:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Eleve nem lehetne ebben az évben behozni, hiszen újítani csak a felemnő rendszerben lehet. De egyébként is HÜLYESÉG. Valaki adjon már konkrét forrást, mert eddig csak a Köznevelési törvényt emelgették, de abban egy büdös szó sincs erről.
2012. szept. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én idén fogok érettségizni, nekünk még nem kell,csak egy természettudományos jegy beszámít. De akik most 11. osztályba járnak, nekik már kell. Legalábbis én úgy tudom.
2012. szept. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem még nekünk sem kell.
2012. szept. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyelőre senkinek sem kell, persze lehet hogy később behozzák, de most még csak tervezgetik.
2012. szept. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!