Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen lehetőségek vannak...

Asuras kérdése:

Milyen lehetőségek vannak átmenni egy másik egyetemre?

Figyelt kérdés

Egy fővárosi egyetemre járok, elég sok pontszámmal vettek fel, de sajnos érzem, hogy hiába volt sok pontom, az, hogy más elit középiskolákból jött, én pedig vidékről nagyon sokat nehezít a dolgokon. Érzem, hogy hiányoznak olyan kompetenciáim, mint az olvasás, tanulás szeretete, hiányoznak a volt különórák, nyelvtanulás hiányosságai.A fővárosi lét nem igazán jön be, nagyon ragaszkodok régóta a saját világomhoz, a kapcsolatomhoz (komoly kapcsolatról van szó) a családhoz. Pénzügyileg is nagyon nehezen jövök ki, rengeteg nekem a fővárosi lét. Lakóhelyemtől számított 30 km belül van egyetem, ugyanilyen szakkal. Milyen lehetőségeim vannak? Hallottam olyat, hogy keresztfélévben, vagy csak két lezárt félév után lehet átjelentkezést kérni. Esetleg más lehetőségek?

Előre is köszönöm válaszaitokat! :)


2012. szept. 24. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne annál az egyetemnél érdeklődnöd, ahova szeretnél átvételt nyerni, hogy ott pontosan mikor és milyen feltételekkel vennének át.
2012. szept. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Én igazából arra is kíváncsi lennék, hogy egyáltalán lehetséges-e az, hogy valakit egy másik félévre vegyenek át. Hallottam ezt is, azt is. Vagy ez is intézményfüggő?
2012. szept. 25. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!