Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen lehetőségek...

Tempest kérdése:

Szerintetek milyen lehetőségek vannak, ha egy másik gyermek nagymamája erőből pofon vágta a harmadikos fiamat?

Figyelt kérdés
Pár perccel előtte a két srác vitázott valamin, az unokája panaszkodott, Ő meg azt gondolta, hogy akkor Ő mos üt. Semmi komoly nem volt a vitában (milyen a másik pulóvere. ). Ti mit tennétek, vagy van-e valamilyen jogi lehetőségem?
2011. jan. 13. 10:02
1 2
 1/16 Nigra ***** válasza:
49%

1: elbeszélgetés a nagymamával, hogy hogy a k..va isten f@szába képzeli

2: feljelentés


amúgy volt rá oka? vagy miért csinálta?

2011. jan. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Csak az a kis vita, amit említettem a kérdés alatt. De ha komolyabb lenne, szerintem akkor sincs joga.
2011. jan. 13. 10:07
 3/16 anonim ***** válasza:
Könnyű testi sértés miatt lehet feljelentést tenni a rendőrségen.
2011. jan. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Nigra ***** válasza:
100%
jajj bocsi tényleg...nem láttam :) tudod ilyenek az öregasszonyok "övék a világ me háromszáz évesek és nekik mindent lehet....utálom az ilyet...elsőként sztem beszélgess el vele és mond meg neki, hogy lazán feljelentheted. meg a szülőkkel is beszélnék a helyedben
2011. jan. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
41%
Most komolyan be akarod perelni a szerencsétlen öreget? Beszéld meg vele mint ember az emberrel, hogy mi volt az oka, és ha elnézést kér akkor lépj túl rajta. Te mindent láttál? Anno az öcsémet a tornatanár pofozta fel...anyám dühöngött, hogy a jaj a gyerek, amikor is a tanár elmondta hogy mi is történt valójába, utána egészen másképpen látta a dolgot. Szóval először beszéld meg vele.
2011. jan. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

1.Nem írtam, hogy fel akarom jelenteni

2.Szerencsétlen öreg?!? Inkább egy gátlástalan, proletár disznó, aki visszaél a korával, testi fölényével. A szerencsétlen öreg a nagyapám volt, aki 87 évesen még fűrészelte a diófát és leesett.

2011. jan. 13. 10:32
 7/16 A kérdező kommentje:

Az egész iskola mellettünk áll, csak annyi történt, amennyit írtam, több szemtanú van. Nincs egyéb tényező.

De ha lenne, akkor sem tehet ilyet.

2011. jan. 13. 10:33
 8/16 Nigra ***** válasza:
66%
Hát igen nagyon sok mostanában a gátlástalan öreg....írtam már az egyik hozzászólásomban, de elmesélem itt is mert nagyon feldühített de legalább tökéletesen ábrázolja az öregeket (legalábbis itt pesten) babámmal utaztunk a 4-6-oson, kivételesen nem volt tömeg. felszállunk, hát a babakocsis beállóban nem ott ácsorog egy öreglány? hely lett volna, hogy leüljön, de arra is hogy ha nem akar ülni akkor máshova álljon. Gondoltam magamba mindegy beállok a csuklóba, semmi kedvem idegeskedni. Pár megállóval odébb szállt le az öregasszony, azt amikor ment az ajtóhoz még nekiállt velem raplizni, hogy nem fér el tőlem....hát azt hittem ott mentem kettészaggatom....
2011. jan. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Nigra ***** válasza:
48%
az volt csak a szerencséje, hogy egyedül voltam a gyerekkel. Ha párom is ott lett volna, otthagyom neki a gyereket aztán megkérdezem, hogy ugyan mér oda állt...
2011. jan. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Nigra ***** válasza:
48%
Tisztelem az öregeket, de nagy elég sokan (tisztelet a kivételnek) alanyi jogú nyugdíjat kaptak mer háztartásbeliek voltak. És aki igen...adózok, hogy fizethessék neki a nyugdíjat, nevelem a jövő generációját, amikor kell átadom a helyem....hát a f@szom nem kéne?
2011. jan. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!