Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Légiforgalmi irányító szeretné...

Légiforgalmi irányító szeretnék lenni, de még csak 17 vagyok. Még három év mire jelentkezhetek. Mit csináljak addig?

Figyelt kérdés

Jelenleg végzős gimnazista vagyok. A HungaroControl-nál jelentkezési feltétel a betöltött 20. életév. Tehát csak három év múlva tudnék jelentkezni.

A kérdés, hogy addig mit csináljak? Szeretnék egyetemre menni.. A közlekedésmérnöki hülyeség lenne?



2012. szept. 24. 16:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyaltalan nem hulyeseg, sooot. A lenyeg, hogy erdekeljen. A legiiranyitora pedig ne alapozz, ahhoz gyakorlatilag csak keszseg kell, es annyira speci a tesztuk, hogy gyakorolni nem lehet ra. Kompetenciat nem tudsz fejleszteni, szoval tessek szepen tovabb tanulni, olyan szakon, ami tetszik. Ja, es nem tudom, hogy tudod-e, de a FEAST tesztet egyszer irhatod meg, kovetkezo dobasod nincs. Ne alapozz erre, inkabb legyen B terv. Annak viszont tokeletes. :)
2012. szept. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tökéletesen egyetértek veled, pont ezért szeretnék egyetemre menni. Igen, érdekel a közlekedésmérnöki. :) Köszönöm szépen a választ!
2012. szept. 24. 16:50
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

mindenfelekeppen menjel egyetemre addig! nekem egy tavoli rokonom iranyito Bp-n, azt mondta meg lehet oldani felsofoku vegzettseg nelkul is, de konnyebb elvegezni a legiiranyito kepzest ha elotte jartal mar egyetemre! plane, ha kozlekedesmernoki, az biztos hasznos lehet.

ha meg lenne kerdesed, lehet az email cimet meg tudnam szerezni, dobj egy privatot!

2012. okt. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! (:
2012. okt. 22. 14:24
 5/10 anonim válasza:
0%
Ilyen b*zi smilekkal inkább ne legyél irányító...
2013. ápr. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hogy függ össze a kettő?
2013. ápr. 28. 13:43
 7/10 anonim ***** válasza:
Ilyen mocskos szajjal meg inkabb ne te adj tanacsot...
2013. ápr. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
?
2013. ápr. 28. 18:14
 9/10 anonim ***** válasza:
Elso voltam, es annak az "okos" valaszadonak irtam.
2013. ápr. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm :)
2013. ápr. 28. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!