Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Év közbeni átjelentkezés...

Év közbeni átjelentkezés egyetemen másik egyetemre?

Figyelt kérdés

Gyorben tanulok epitomernok szakon allamin harmad eves vagyok. Jovore szeretnek atjelentkezni pecsre szinten epitomernokire szinten allamira.


Ha esetleg iden attennenek koltsegesre de ezt megelozoen en februar 15.-én jelentkezek pecsre allamira epitore akkor az ervenyes lenne attol fuggetlenul hogy en iden meg egyetemista vagyok gyorben tehat van hallgatoi jogviszonyom annyi hogyha attenenek koltsegesre nem tudnam fedezni.


A kerdesem a kovetkezo :

Egyreszt tudnek jelentkezni februarban ugy nappali kepzesre pecsre hogy kozben gyorben ugyanarra a szakra jarok ?

A masik hogy ha attesznek koltsegesre akkor gyorben torlom a halgatoi jogviszonyom es pecsen a kreditjeimmel tovabb folytatnam ?



2012. szept. 25. 11:04
 1/3 A kérdező kommentje:
Viszont ha nem tennenek at koltsegesre akkor maradnek gyorben. Csak ugye mivel jelentkezni februar 15ig kell ezert erdekellnenek a valaszok. Remelem ertheto. :)
2012. szept. 25. 11:09
 2/3 anonim ***** válasza:
Keresd fel a PTE-PMMIK tanulmányi osztályát, azon belül is Herczeg Zitát (herczeg.zita@to.pmmik.pte.hu). Írd meg neki a problémádat, szerintem tud segíteni.
2012. szept. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszodat. Talan te is pecsre jarsz epitore ? Ha igen milyen az oktatas szinvonala ?:)
2012. szept. 25. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!