Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerinted Kecskeméten melyik...

Szerinted Kecskeméten melyik az 5 legjobb általános iskola? Melyik az a suli, ahová egész biztosan nem íratnád csemetéd és miért?

Figyelt kérdés
2012. szept. 25. 15:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ahová nem íratnám:

-Vörösmarty

- Petőfi

- Béke téri

- Tóth László


Legjobb általános iskola szerintem a Vásárhelyi és az Ézi.

2012. szept. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Én a Tóth Lászlóba és a Béke téribe nem iratnám be, ott sok a cigány...

Viszont a Vásárhelyi például nagyon jó iskola, én is oda jártam, és imádtam:) Továbbá az Ézit én is ajánlanám, bár oda kell tehetség a zenéhez. A Szent Imre, és a Piár is nagyon jó iskola, bár ott komolyan veszik a keresztény hitet.

remélem tudtam segíteni:)

2012. szept. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Ha hat vagy nyolc osztályos gimnázium a cél, akkor még az Arany Jánost tudnám ajánlani, nagyon jó az alsótagozatos oktatásuk! Afölött viszont nem ajánlanám.
2012. dec. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én biztosan a II. Rákóczi Ferenc általános iskolába iratnám be.

[link]

Én is ide jártam és nagyon szerettem.:)

Szép,vidám hangulatú iskola,nagyon jó az oktatás és a tanárok is.Valamint szép,nagy sportcsarnoka is van.

Szóval csak ajánlani tudom.:)

2012. dec. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Én a Zrínyi Ilona Általános Iskolát javaslom. Nemhogy a város hanem a megye egyik legerősebb iskolája lett.
2013. márc. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

szerintem a zrínyi MÁR nem az... meg ez a tipikus nyomjuk a gyereket minden hülyeséggel tele iskola. Oda jártam... de az tény, hogy vannak nagyon jó tanárok, töri, matek, kémia tanáraimat nagyon szerettem. Tóth Lászlóba is jártam, akkor még normálisabb volt, de most már nem ajánlanám. Szerintem a következők számítanak:

1. Milyen tanárhoz kerül alsóban ( körbe lehet kérdezni, hogy jó-e)

2. Sport : nagy csarnok, sok tesi (szerintem nagyon fontos a sport!)

3. Szakkörök

4. Felső tagozat erőssége

5. Továbbtanulók statisztikája ( biztos meg lehet találni interneten, hogy hány gyereket vettek fel és hova)

6. Elhelyezkedés

... nem fontossági sorrendben..persze biztos van több szempont nekem ezek jutottak eszembe:)

2013. márc. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Az előző válaszolóhoz:)

Alsóban a lehető legjobb, legszerethetőbb tanárokat kaptam a Zrínyiben:)

Sport... Bár a csarnok nem a legnagyobb,még sem kicsi! Röplabdázom ott voltak megtartva a Kesis edzések és a Zrínyisek egyaránt:) A csapat amiben játszottam diákolimpia országos első hellyel, kétszeres ötödikkel, egyszeres harmadikkal és negyedikkel büszkélkedhet, ebben a szezonban vettem részt én:)

Sok sok szakkör van pl ott a színjátszó, melynek csapata minden évben karácsonykor a Katona József Színházban tartott előadást, a suli folyosóit tehetséges gyerekek rajzai borítják...

Minden évben egyszer tehetségek napját rendeznek, ahol a diákok bemutathatják, miben is külenlegesek ők...

Most voltam nyolcadikos, szeptembertől a Bolyai János Gimnáziumban fogok tanulni, szóval azt sem lehet mondani, hogy nem készítettek fel a felvételire

Másrészt a hangulata, a programok, a diákok, az összetartás... én imádtam! Most ez az elmúlt nyolc év tapasztalata, külsőségesek mondhatnak bármit, de ne húzzák le a sulit, mert én átéltem és egyáltalán nem olyan, mint amilyennek sokan hiszik! Lehet másnak nem jött be a suli, de azt csak sajnálni tudom...

A bankettünkön is érezhető volt, hogy mindenki szeretetett ide járni, az utolsó szám alatt, az egész évfolyam egymásba karolva énekelte a most múlik pontosant...

Csak ajánlani tudom

2014. aug. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolónak: Üdv a Bolyaiban, én most végeztem ott! :)
2014. szept. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja, és az utolsó előtti válaszoló voltam :D
2014. szept. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Lucy4ever válasza:
Én a waldorf iskolát ajánlanám nagyon jó suli én is oda járok és imádom 7-es vagyok.a tanárok kedvesek ez egy kis iskola de nagyon jó!nics túlhajtás!angol és német nyelvet tanulunk😀szerintem naaaagyoooon jó suli és a közösség is jó
2016. aug. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!