Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mihez kezdjek? Szval mostlesze...

Mihez kezdjek? Szval mostleszek 11. dikes és még fogalmam sincsarról, hogy mi legyek pedig állandóan ezen rágodok. Amúgy Sportsuliba járok

Figyelt kérdés
Alapvetően humán tárgyakat szeretem,úgyhogy nemtanultam semmit az évben ilyen eredményeim lettek amik érdekelnek is: Történelem 5 Angol 4 Német 4 Földrajz 5 Biológia 5 Tesi 4 irodalom 5 amúgy ezekből is legjobb még a tanárom szerint is töriből vagyok. A reál szakokra nemigazán figyeltem ez megis látszott a jegyeimen. Tehát ezek alapján mimek lenne érdemes mennem? Legalább egy 150.000 nettó fizetést a megélhetés miatt azért elkéne érnem. Mit válasszak?
2012. jún. 23. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Én még most sem tudom. Most érettségiztem.
2012. jún. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Először is, a helyesírásod pocsék. :D


Amúgy a jegyek alapján nem lehet megmondani, hogy Te mire lennél alkalmas. Főleg hogy mi érdekel. A több dolgot leírnál magadról (hobbi, érdeklődés, stb.), talán tippet adhatna valaki.


Itt van egy pályaorientációs teszt a felvin, regisztrálj, és töltsd ki. Olvashatsz egy csomó féle szakról. De ne hagyd ki a számításból a főiskolai/OKJ képzéseket se.

2012. jún. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
*Ha
2012. jún. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
2012. jún. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
Először is válaszd a helyesírási szótárt! Borzasztóan fogalmazol, olvashatatlan amit írsz!
2012. jún. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát sok történelmi filmet nézek meghát a történelem érdekel is, könnyen találok összefüggéseket. Még a földrajz is eléggé érdekel sokszor nézek Discoveyn vagy a Spektrumon földdel illetve a világűrrel kapcsolatos műsorokat. Már 5 éves korom óta focizok,imádok focizni és nemis megy rosszul. Biológia is szintén az eggyik kedvenc tárgyam. Hát így nagyon összeszűkitve ennyi lenne.
2012. jún. 23. 22:29
 7/9 anonim válasza:
Elsőre azt mondom, hogy földrajz alapszak, onnan pedig még 80 helyre lehet szakosodni. Pl.: közigazgatás, turisztika, geoinformatika, stb. De többet mond majd a teszt, ha kitöltöd.
2012. jún. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Menny töri vagy föci tanárnak, öt én plusz még vagy 20 és kb. lesz ennyi fizetésed.
2012. jún. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én=év
2012. jún. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!