Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol tanulhatnék meg énekelni...

Hol tanulhatnék meg énekelni (operákat), illetve hegedülni? A hegedű felé jobban hajlok, de.

Figyelt kérdés
Én egy 16 éves Budapesti fiú vagyok. Az elmúlt 1-2 évben kezdtem érdeklődni a komolyzene iránt. Van egy "haladó" szintű kottaismeretem, tehát minden jelet felismerek, írni is tudok, de még nem megy a folyamatos olvasása. A 8.-os énektanárom szerint nekem inkább bariton hangom van. Sajnos nem állunk úgy anyagilag hogy vegyek egy hegedűt. Sokan mondták már hogy az énekléshez viszont van tehetségem. Normális tippeket kérek, és nem bunkó beszólásokat! Előre is köszönöm!

2012. szept. 30. 00:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Hegedülni szerintem zeneiskolában kezdj el, ott asszem tudnak is adni hangszert, amíg ott tanulsz, viszont a végén vissza kell adni. Éneklést is csak magántanárnál tudod folytatni, ő csiszolja a technikádat.
2012. szept. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!