Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyi az esélyem javítani és...

Mennyi az esélyem javítani és bekerülni egy jobb középsuliba?

Figyelt kérdés
Most kezdődött el a nyolcadik évem, és eddig nagyon jó tanuló voltam, kitűnő. Most év elején már rögtön van négy darab hármasom. Vészesen közeleg a félév zárás és ezek a jegyek már rohadtul beleszámítanak a felvételibe. Nagyon elkeseredtem, de most tényleg gőzerővel tanulok. Szerintetek ki tudom javítani a jegyeimet és így bekerülni egy jobb középsuliba, vagy maradjak itt, helyben?
2012. okt. 6. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
hiába vagy jó tanuló ha írsz egy sz*ar központit. ez fordítva már nem igaz:D
2012. okt. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vészesen közeleg??

Október legeleje van.

2012. okt. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, vészesen. Ha gondolkodsz egy kicsit, rájössz, hogy egy csomó idő kiesik az őszi és a téli szünet miatt. És épphogy visszamegyünk téli szünet után, már lezárnak minket és kell a továbbtanulási papír.

A kp-ikat pedig december tizenvalahányadikáig jelezni kell.

2012. okt. 6. 21:05
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem túl sokat stresszel, ha most így állsz hozzá a vizsgákhoz, később még nagy bajok lesznek, pedig még lesz jó pár darab :)

nyugodj meg, tanulj rendesen, a 3-at még könnyen ki lehet javítani, a központi meg gyakorolj sokat, és menni fog

2012. okt. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jó,akkor is max a felénél járunk,de inkább még ott se.

A jegyek meg minden iskolában sokkal kevesebbet számítanak mint a központi.

2012. okt. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!